Постанова Кабінету Міністрів України “Про затвердження Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців”(додатки)

Перелік тестових питань на знання законодавства з варіантами відповідей

Тренажер Тестування на державну службу

 
Наказ Національного агентства з питань державної служби від 01 жовтня 2021 р. № 157-21 "Про затвердження Методики забезпечення осіб з інвалідністю, які бажають взяти участь у конкурсі на зайняття посад державної служби, розумним пристосуванням" (зареєстровано у Міністерстві юстиції України 19 жовтня 2021 року за № 1358/36980)

Затверджено Методичні рекомендації щодо проведення оцінювання результативності професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Наказ Національного агентства з питань державної служби від 05 серпня 2021 р. № 120-21 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо процедури проведення адаптації новопризначених державних службовців у державних органах"

Роз'яснення Національного агентства з питань державної служби  від 12 серпня 2021 р. № 137-р/з "Щодо зарахування до стажу державної служби часу проходження служби в поліції"

Наказ Національного агентства з питань державної служби від 16 серпня 2021 р. № 131-21 "Про затвердження переліків пріоритетних напрямів (тем) підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування за загальними професійними (сертифікатними) та короткостроковими програмами у 2022 році"

Наказ Національного агентства з питань державної служби від 12 серпня 2021 р. № 129-21 "Про внесення змін до Методичних рекомендацій щодо визначення результатів виконання завдань державними службовцями, які займають посади державної служби категорій "Б" і "В", та затвердження висновку"

Роз'яснення щодо змін у порядку підтвердження вільного володіння державною мовою під час проведення конкурсів на посади державної служби та призначення переможців (доповнене)

Внесено зміни до Загальних правил етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Наказ Національного агентства України з питань державної служби від 05 квітня 2021 р. № 60-21 "Про внесення змін до Методичних рекомендацій щодо окремих питань визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій «Б» і «В», та підготовки умов проведення конкурсу"

Наказ Національного агентства України з питань державної служби від 02 квітня 2021 р. № 57-21 "Про внесення змін до Методичних рекомендацій щодо окремих питань підготовки посадових інструкцій державних службовців категорій "Б" та "В" 

Наказ Національного агентства України з питань державної служби від 02 квітня 2021 р. № 59-21 "Про затвердження Положення про систему моніторингу виконання завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державними службовцями апарату НАДС, які займають посади державної служби категорій "Б" та "В" 

Роз’яснення Національного агентства України з питань державної служби від 15 березня 2021 р. № 131 щодо призначення на посаду державної служби та продовження строку перебування на державній службі особи, яка досягла 65-річного віку

Роз’яснення Національного агентства України з питань державної служби щодо внесення змін до контрактів про проходження державної служби на період дії карантину відповідно до Закону України від 23 лютого 2021 р. №1285-ІХ "Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби"Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux