Відсьогодні розпочались стабілізаційні відключення світла в громадах колишнього Радивилівського району: Радивилівській, Козинській та Крупецькій. Про це повідомляє начальник Дубенської РВА Всеволод Пекарський.
Радивилівська дільниця ПрАТ «Рівнеобленерго» надає графіки відключень (на фото).
Електроенергію відключатимуть двічі на день. Зверніть увагу, якщо один і той же населений пункт згадується в кожній черзі на відключення – то відключатимуть різні вулиці в різний час.
![](/storage/app/sites/39/uploaded-files/%D0%9A%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D0%BD.jpg)
![](/storage/app/sites/39/uploaded-files/%D0%9A%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B5%D1%86%D1%8C.jpg)