Для участі необхідно до 30 вересня заповнити анкету за посиланням
![⤵️](/storage/app/sites/39/uploaded-files/1664185948994.jpeg)
️Основна мета проєкту – створення безпечного освітнього середовища для дітей, удосконалення партнерства та комунікації нацполіції, рятувальників ДСНС, закладів освіти, громади, батьківського та учнівського врядування.
![✅️](/storage/app/sites/39/uploaded-files/1664185948703.jpeg)
Вихователь безпеки – це цивільна особа, яка пройшла відповідне навчання. Його основне завдання – виявлення і припинення правопорушень у межах закладу освіти, участь у превентивних заходах і внесення пропозицій щодо посилення безпечного освітнього середовища.