Попри війну, українці об’єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону країни. Вчора, в рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», колективом Дубенської РВА доєднались до екологічної ініціативи Тараканівської громади: спільно упорядкували територію «Шевченкового джерела» в с. Підлужжя.
![](/storage/app/sites/39/uploaded-files/306086025_403806278601106_506623171584820854_n.jpg)
Друзі, в той час, коли наші військові захищають Україну від російських окупантів, ми теж можемо зробити добру справу – прибрати парк, прибудинкову територію, узбіччя вулиці чи територію поруч місця роботи від сміття. Приєднуйтесь!
Звільнимо Україну від окупантів та іншого сміття!