Так, понад півтори сотні школярів із Рівненського та Дубенського районів зібралися в ПЗ «Дубенська гімназія «Премудрість». Ще стільки ж учасників писали завдання олімпіади у Сарнах та Вараші.
Привітала учасників заступник голови Дубенської РДА Ірина Кружайло.
![](/storage/app/sites/39/uploaded-files/346781732_161324836879686_3564588291003321423_n.jpg)
-
Цей конкурс покликаний плекати християнські цінності, стимул зростати духовно. Щиро бажаю кожному із вас успіхів та перемог.
![](/storage/app/sites/39/uploaded-files/346785587_3535350056792255_7475469960894377191_n.jpg)
До слова, кількість дітей, які хочуть взяти участь в олімпіаді, щороку зростає. Приміром, цьогоріч в І етапі учасниками стали 25036 діток із 448 ЗЗСО Рівненщини.
Нагадаємо, що учасниками олімпіади «Знавці Біблії» є школярі 3-11 класів загальноосвітніх шкіл Рівненщини.