СИЛА ЖІНОК 2024
опубліковано 03 квітня 2024 року о 15:11

СИЛА ЖІНОК (WMNpower.org)це освітня грантова програма підтримки жіночих ініціатив з обсягом фінансування проєктів учасниць 5,7 мільйонів гривень у 2024 році, спрямована на налагодження взаємодії громадянського суспільства із місцевою владою та бізнесом в нових умовах, вирішення нагальних гуманітарних потреб в громадах, розвиток компетенцій і сприяння згуртованості жінок з різних сфер, підвищення стійкості цивільного населення в Україні.

Основними компонентами програми є освітня, консультаційна та фінансова підтримка місцевих жіночих ініціатив для визначення та адресування наявних криз та потреб у гуманітарній допомозі цивільному населенню, а також забезпечення ефективного відновлення України.

👍 Підтримуємо громади, допомагаємо місцевим жінкам-лідеркам та підприємицям!

Заявки на участь приймаються від: 

🔹 активісток, волонтерок, громадських діячок;

🔹 представниць органів місцевого самоврядування;

🔹 соціально-відповідальних підприємиць (з фокусом на підприємиць, які мають статус ВПО та займаються виробництвом товарів першої необхідності).

🔸 150 жінок-лідерок та їх команд отримають освітню, експертну підтримку з фокусом на розвиток власного потенціалу для стабілізації та адаптації роботи до умов воєнного часу, налагодження існуючих та побудови нових партнерств, координацію спільної діяльності з місцевими волонтерськими групами, органами влади, бізнесом, міжнародними донорами для забезпечення ефективного реагування на виклики, пов'язані з російською агресією проти України та об'єднання зусиль для відбудови та розвитку.

🔸 50 гуманітарних ініціатив учасниць програми отримають фінансування обсягом до 114 тисяч гривень кожна. Загальний обсяг фінансування ініціатив у 2024 році - 5,7 мільйонів гривень.

🔸 50 жінок-підприємиць отримають додаткові освітні можливості, експертні консультації щодо розвитку та масштабування власної справи, можливість представити свою продукцію для замовлення в рамках програми.

🔸 Кінцевий термін подачі: 14 квітня 2024. Участь безкоштовна, згідно з відбором.

Проєкт СИЛА ЖІНОК 2024-25 впроваджується ГО "Інститут партнерства та сталого розвитку" за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миробудівництва.

Освітня підтримка жінок-підприємиць в рамках програми СИЛА ЖІНОК 2024 здійснюється за фінансування Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

📩 Контакт та детальна інформація:

http://wmnpower.org

https://www.facebook.com/WMNpower.org

WMNpower.org@gmail.com

Подати заявку можна https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQi9oFujjYMFtaOXN5qzSKT9DzTpsTRG-yQwQAve8TqxiQ5g/viewform

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux