Така безпекова ініціатива реалізується у тісній співпраці представників поліції та місцевої влади. Станція стала 17-тою на Дубенщині.
Сьогодні участь у відкритті поліцейської станції взяли заступник начальника ГУНП в Рівненській області Сергій Крошко, начальник Дубенської військової адміністрації Всеволод Пекарський, голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов, начальник Дубенського районного відділу поліції Сергій
Савран, голова Варковицької сільської ради Юрій Парфенюк.
![](/storage/app/sites/39/uploaded-files/IMG_8905.jpg)
Завдяки сприянню місцевої влади для роботи дільничного офіцера у Варковичах виділили окреме приміщення, зробили ремонт, облаштували необхідними офісними меблями і технікою. У планах – забезпечити службовим автомобілем для оперативного реагування на виклики.
Дільничний офіцер поліції Володимир Сидорчук обслуговуватиме 12 населених пунктів, на території яких проживає понад п’ять тисяч осіб.
![](/storage/app/sites/39/uploaded-files/IMG_8927.jpg)
- В наш час люди потребують стабільності та відчуття безпеки. – зазначив Всеволод Пекарський, начальник Дубенської РВА. – Дякую громаді за розуміння важливості таких ініціатив, адже відкриття поліцейських станцій – вагомий крок у формування локального безпекового середовища, а поліцейський офіцер стане потужною підтримкою у Вашій команді.
У планах керівництва поліції – відкриття таких безпекових центрів в усіх 19-ти громадах краю. Це дозволить забезпечити поліцейський сервіс і присутність правоохоронців навіть у найвіддаленіших населених пунктах.