Веслувальники з Дубенщини вдало виступили на обласних змаганнях
опубліковано 01 вересня 2022 року о 12:53

27-28 серпня у селищі Млинів відбулися відкриті обласні змагання з веслування на байдарках та каное.

У змаганнях взяли участь 7 команд з Рівненщини, Волині та Тернополя, загальною кількістю майже 90 учасників.

Змагання проводилися на особисту першість, на дистанціях 200, 500, 1000 та 2000 метрів у чотирьох вікових групах.

Спортсмени показали досить високий рівень підготовки. Серед переможців та призерів змагань чимало представників Дубенщини.

Серед млинівчан кращими в своїх вікових групах стали: Ярослав Ковальчук та Діана Осипчук, Ващук Артем, Кильник Юлія, Ковальчук Валентин, Шевчук Аліна, Гаврищук Віталіна Косенчук Настя, Пилип'юк Кирило, Мороз Ярина, Менделюк Назар, Мах Максим, Євчинський Артем, Демченко Яна. Тренують юних веслувальників Алла Олефір та Олег Кислицький.

Серед вихованців Дубенської міської ДЮСШ призові місця здобули: Довгаль Роман, Кухарук Андрій, Гамага Каріна, Бабаєва Ельвіра, Куріч Максим – тренери Приходько Лілія, Копанюк Руслан, Максимчук Олександр.

Крім того, ряд медалей здобули дубенчани, вихованці тренерів Павлюка Олександра і Бороденко Івана - Починок Матвій, Маховський Ілля, Марчук Дарья, Хміль Назар.

Вдало на змаганнях виступили учні Дубенської районної спортшколи - Самолюк Влад та Голобородько Андрій, яких тренує Василь Осійчук.

Всім переможцям були вручені медалі і грамоти від управління молоді і спорту Рівненської ОДА та Рівненської обласної федерації каное.

Вітаємо тренерів та їх вихованців та бажаємо нових спортивних досягнень.