Рівненський обласний ТЦК та СП запрошує на військову службу за контрактом у Збройних Силах України
опубліковано 18 січня 2023 року о 12:05

Якщо доля країни тобі не байдужа, якщо ти мрієш зробити свій внесок у нашу Перемогу - долучайся до команди професіоналів!

Переваги військової служби за контрактом:

1. Під час укладання першого контракту виплачується одноразова грошова винагорода

Особам рядового складу 8 розмірів прожиткового мінімуму, яка складає

(20 064 гривень).

Особам сержантського і старшинського складу 9 розмірів прожиткового мінімуму, що складає (22 572 гривні).

2. Отримання підйомної допомоги

Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї, які переїжджають з ним на нове місце служби в інший населений пункт, або у зв’язку з передислокацією військової частини.

3. Можливість кар’єрного росту та гарантоване підвищення щомісячного грошового забезпечення у ході просування по службі

Особи сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом та мають освітній ступінь не нижче бакалавра, направляються на курс військової підготовки за напрямом, що відповідає профілю службової діяльності. З урахуванням потреби в офіцерах такої спеціальності, вони можуть призначатися на посади, що підлягають заміщенню особами молодшого офіцерського складу, з подальшим присвоєнням офіцерського звання.

4. Можливість навчання

Військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, мають право без відриву від служби навчатися у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів. У разі відсутності можливості підготовки за спеціальностями у цих навчальних закладах, - в інших вищих навчальних закладах з метою здобуття вищої освіти.

5. Гарантована щорічна основна відпустка

Щорічна основна відпустка надається із збереженням грошового, матеріального забезпечення та наданням грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення. Можуть надаватися відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин зі збереженням грошового забезпечення тривалістю не більш як 10 календарних днів.

6. Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я, а за відсутності чи у невідкладних випадках - медична допомога надається державними або комунальними закладами охорони здоров'я за рахунок Міністерства оборони України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.

7. Вирішення житлового питання

При потребі відбувається постановка на квартирний облік з подальшим отриманням службового та постійного житла.

Відбувається щомісячна компенсація витрачених коштів за піднайом житла для усіх категорій військовослужбовців.

8. Пенсійне забезпечення значно вище ніж у цивільному секторі та можливість його отримання за вислугою років, а не при досягненні пенсійного віку.

9. Соціальний захист членів сімей військовослужбовців

Дружині (чоловіку) військовослужбовця щорічна основна відпустка за її (його) бажанням надається у зручний для неї (нього) час одночасно із щорічною основною відпусткою військовослужбовця. Місцеві ради дітям військовослужбовців позачергово надають місця у дитячих закладах за місцем проживання. Дружина (чоловік) військовослужбовця не підлягає звільненню за скороченням штату підприємства незалежно від форм власності.

10. «Бойові» пільги

У разі участі в бойових діях оформляється статус «учасник бойових дій» та надаються державою пільги відповідно до вимог чинного законодавства.

Для більш детальної інформації звертатися до районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (раніше – військових комісаріатів) чи їх відділів у Рівненській області або за телефонами: 063 253 35 84 або 098 294 14 58 з 09:00 до 18:00.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux